aktualnościzdjęciamultimedialne archiwum
Sobota, 20 października 2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Opublikowano 08-03-2018 14:41
hostingdiv>    Przegląd Filmów i animacji o nazwie" Food is good but animation and videos is better" odbył się 24th lutego 2018 w lokalnym centrum kultury Pri Rdeci Ostrigi w miejscowości Skofija Loka Przegląd filmów ma celu prezentacje małych form audiowizualnych z rożnych części świata takich jak Chile ,Stany Zjednoczoneczy Polska. Filmy i animacje, które brały udział w przeglądzie pokazywały społeczności lokalne oraz miały rożne podłoże historyczne. Miedzy innymi takie jak historia Amerykanina Owen Martel, który przeszedł pieszo 15,000 kilometrów przez Amerykę północną.
     W klimat przeglądu wpisała się historia Sztandaru z Lipna której producentem jest Rada Podregionu Torunsko-Włocławskiego NZZS Solidarność a wykonawca firma Jele której trzon stanowią Marta Grzywińska, Ariel Paprota oraz Dariusz Czapiewski. Na potrzeby przeglądu zostało wykonane tłumaczenie filmu na język angielski.
     W naszym Regionie oficjalnie zaprezentujemy film w maju, w trakcie Walnego Zebrania Delegatów Regionu, a potem województwo i Polska...
Link do plakatu i link do facebooka  www.facebook.com/events/1691549660912757/« powrót